Amerikalılar’a sakız çiğnetip rekor kırdı!

Perfetti Van Melle Türkiye, İstanbul’daki fabrikasından ABD’ye gerçekleştirdiği sakız ihracatını son 2 yılda yüzde 50 oranında artırdı. Şirketin ihracatı 466 milyon TL’yi buldu.

Vivident, Mentos, Big Babol, Chupa Chups, Brooklyn ve Center Fresh markalarıyla sakız ve şekerleme sektörünün lider firmalarından olan Perfetti Van Melle Türkiye, ihracatta önemli bir başarıya imza attı. Şirketin 2016 yılında gerçekleştirdiği ihracat 466 milyon lirayı bularak bir önceki yıla göre yüzde 10 arttı. 2007 yılından bu yana İstanbul İhracatçı Birlikleri’nin “Hububat, Bakliyat, Yağlı Tohumlar ve Mamülleri” kategorisinde verdiği ihracat ödüllerinde her yıl birincilik  kazanan Perfetti Van Melle Türkiye, İstanbul Esenyurt’ta bulunan 2 üretim tesisinden ihracat yaptığı ülke sayısını 79’a çıkardı. Şirketin en fazla ihracat yaptığı ülke ABD olurken, Avrupa Birliği ülkeleri de önemli ihracat pazarları arasında yerini aldı. Perfetti Van Melle Türkiye, İstanbul’daki fabrikasından ABD’ye gerçekleştirdiği sakız ihracatını son 2 yılda yüzde 50 artırdı.

PDF İndir

Şubat 2017

22. İnsan Kaynakları Zirvesi’nde ¨En İyi Tasarımlı İlan” ödülünü “Career Kitchen YoungTalent Programı” ile Perfetti Van Melle Türkiye Kazandı!

15 - 16 Şubat 2017 tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda “DNA - DecodingThe New Age - Yönetim, Yeni Çağın Kodları ile Yeniden Yazılıyor” temasıyla gerçekleştirilen zirvede Kariyer.net İnsana Saygı Ödülleri kapsamında Perfetti Van Melle Türkiye’nin popüler staj programı “Career Kitchen YoungTalent” ile “En İyi Tasarımlı İlan” ödülünü aldı.

PDF İndir

İK’nın Temelinde Çalışan Bağlılığı Olmalı

İK’nın Temelinde Çalışan Bağlılığı Olmalı

İnsan Kaynakları Fonksiyonlarının birbirine entegre olduğunu söyleyen Perfetti İnsan Kaynakları Direktörü Kasım Korun, önceliğin çalışanların bağlılığı üzerinde olması gerektiği vurguluyor. Eğitim geçmişi ile İK’yı birleştiren Korun, “şirket için sürdürülebilir bir İK stratejisi hem sürdürülebilir büyüme hem de yetenek gelişimi için önemli” diyor.

PDF İndir

CC-Crazy Dips

Yeni Yılın En Çıldırtan Şekeri

Chupa Chups CRAZY DIPS

YALA... BATIR... ÇILDIR

Patlayan şeker ile yaşanan lezzet dolu eğlence Chupa Chups CRAZY DIPS ile geri döndü.

Birbirinden lezzetli klasik lolipop çeşitleri, dev lolipop XXL Trio ve lezzetine müzik katan Melody Pops ürünleriyle tanınan Chupa Chups lolipop ailesine, çilek aromalı lolipop ve patlayan şekerden oluşan yepyeni bir üye katıldı.

Çıldırtan eğlence, Chupa Chups CRAZY DIPS’in ayak şeklindeki çilek aromalı

lolipopunu, paketin dibindeki patlayan şekere batırdığında başlıyor...

PDF İndir

KÜÇÜK PRENS’İN MASALSI YOLCULUĞU CHUPA CHUPS PAKETLERİNE TAŞINIYOR...

KÜÇÜK PRENS’İN MASALSI YOLCULUĞU CHUPA CHUPS PAKETLERİNE TAŞINIYOR...

“İnsan ancak yüreğiyle baktığı zaman doğruyu görebilir. Gerçeğin mayası gözle görülmez”.

Dostluk ve unutulmuş değerlere ilişkin öğretilerle dolu, dünya çapında tüm zamanların en sevilen hikayesi “Küçük Prens”, şimdi Chupa Chups paketlerinde.

Toplumsal değerleri ve yetişkinlerin yaşam biçimlerine yaptığı eleştirileri hikaye eden ve resimleyen Antoine de Saint-Exupery, Küçük Prens ile küçük büyük pek çok kişinin hayatında iz bıraktı. Geçtiğimiz yıl Küçük Prens filmine sponsor olan Chupa Chups, şimdi de meyve suyu içeren ve birbirinden farklı lezzetlerden oluşan yumuşak şeker ürün ailesini yepyeni 80g ve 160g’lık “Küçük Prens” ürünleriyle genişletiyor.

Yazarın resimlediği, edebiyat dünyasında klasikleşmiş kitap kapaklarından, ‘Asteroid B-612 gezegeni üzerindeki Küçük Prens’ görselinin üzerinde olduğu yeni paketlerde, Chupa Chups logosu şeklinde, Çilek, Portakal, Limon, Elma ve Ahududu’lu yumuşak şekerler bulunuyor.

PDF İndir

Chupa Chups’la Define Avı’na Var Mısın?

Chupa Chups’la Define Avı’na Var Mısın?

Dünyanın en sevilen lolipop markası Chupa Chups, Minopolis'teki "Lezzet Avcıları" istasyonunda çocuklarla buluştu. Marmara Forum'da yer alan Çocuklar Şehri'ndeki buluşmada Chupa Chups, çocukları heyecanlı mı heyecanlı bir define avı oyununa davet ediyor ve oyunun sonunda Chupa Chups ürünleriyle dolu bir sandık vaat ediyor.

5 Mart'ta açılışı yapılan ve kısa sürede çocukların favori istasyonu haline gelen Chupa Chups'un define avı oyununda gruplar halinde istasyona giren çocuklar 5 etaptan oluşan zeka oyunlarına katılıp define sandığını açacak anahtarlara ulaşmayı hedefliyor. Her etabı başarıyla geçen çocuklar, kazandıkları anahtarlarla sandığın üzerinde bulunan kilitleri açarak Chupa Chups'un birbirinden lezzetli şekerlerine kavuşuyor.

PDF İndir

GEÇEN YILI BÜYÜK BİR BAŞARI İLE KAPATAN PERFETTI VAN MELLE TÜRKİYE, 2016 HEDEFİNİ DAHA DA BÜYÜTTÜ.

GEÇEN YILI BÜYÜK BİR BAŞARI İLE KAPATAN PERFETTI VAN MELLE TÜRKİYE, 2016 HEDEFİNİ DAHA DA BÜYÜTTÜ.

*Perfetti Van Melle Türkiye, 2015 yılını 733,7 Milyon TL brüt ciro ile kapatarak, şirket gelirini bir önceki yıla göre % 11 artırdı. *Vivident, pazardaki cirosunu bir önceki yıla göre %9 artırarak, sektör ortalamasının üzerinde bir performans gerçekleştirdi ve “tatlandırıcılı sakız kategorisi”nde %44,3’lük payıyla liderliğini pekiştirdi.

*PVM, şeker kategorisindeki güçlü markası Mentos ve pazardaki lolipop ürünlerine jelly ürünlerini de katan Chupa Chups markası ile şeker pazarındaki cirosunu % 28 yükseltti.

PDF İndir

Vivident Ferahlığı Tüm Şeffaflığıyla Karşınızda

VİVİDENT ACTIVE FERAHLIĞI, MAVİ ŞERİTLİ DRAJELERİYLE YENİ “ŞEFFAF KUTUDA”

2012 yılından bu yana tüketicilerin büyük beğenisini kazanan ‘yüksek etkili’ Vivident Active, şimdi de Türkiye’de benzeri olmayan şeffaf kutusundaki yepyeni drajeleriyle sakızda devrim yaratıyor.

Ferahlık sunan mavi şeritli DRAJELER, yeni Vivident Active’in şeffaf kutusu içinde artık tamamen göz önünde. Cüzdan ambalajıyla tüketicilere sunduğu “Ekstra Ferah & Ekstra Temiz” deneyimi, hem draje sakız formuna hem de şeffaf kutu ambalajına taşıyan Vivident Active, tasarımı ve ferahlığı en üst seviyeye çıkarıyor.

PDF İndir

VİVİDENT’TEN SPORA DEV YATIRIM

VİVİDENT BASKETBOL SÜPER LİGİ’NİN “GÜLÜMSETEN RESMİ SPONSORU” OLDU!

Sakız sektörünün lider markası Vivident, aldığı dev spor yatırımı kararıyla, Basketbol Süper Ligi’nin “Resmi Sponsoru” oldu. Vivident, 3 yıllık bir süreyi kapsayacak marka sponsorluk yatırımıyla, daha da geniş hedef kitlelere ulaşarak, Türkiye’de basketbolun yükselişine katkıda bulunmayı hedefliyor.

Vivident’in Basketbol Süper Ligi Sponsorluğu imza toplantısında, Perfetti Van Melle Türkiye Genel Müdürü Corrado Bianchi, Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Harun Erdenay, Perfetti Van Melle Sakız Grubu Kıdemli Marka Müdürü Çiğdem Serim ve Basketbol Süper Ligi Direktörü Samer Şenbayrak bir araya geldi.

PDF İndir

BASKETBOLUN YILDIZLARI YEPYENİ VİVİDENT “FRESH SHOT” PAKETLERİNDE!

BASKETBOLUN YILDIZ OYUNCULARININ YER ALDIĞI VİVİDENT “FRESH SHOT” PAKETLERİ HEM FERAHLATIYOR HEM DE EĞLENDİRİYOR!

Bağımsız kuruluşlar tarafından Avrupa’nın en iyi basketbol ligi seçilen Spor Toto Basketbol Ligi’nin resmi sponsoru Vivident, ligin yıldız oyuncularının yer aldığı yepyeni “Fresh Shot” ürünleriyle sponsorluğuna yeni bir boyut kazandırıyor.Vivident, “Fresh Shot” alt markasını kullanarak hem ürünün etkili ferahlığını hem de basketbol heyecanını vurguluyor.

Anadolu Efes’ten Birkan Batuk, Banvit Basketbol’dan Keith Simmons, Beşiktaş Sompo Japan’dan Maciej Lampe, Darüşşafaka Doğuş’tan Emir Preldzic, Fenerbahçe’den Melih Mahmutoğlu ve Pınar Karşıyaka’dan Colton Iverson kendilerine özgü pozlarıyla 6 farklı Vivident Fresh Shot paketini süslüyor.

PDF İndir

‘Balonlu Sakız’ Lezzetiyle Yepyeni Bir Vivident Storming

‘Balonlu Sakız’ Lezzetiyle Yepyeni Bir Vivident Storming

Vivident Storming, klasik “Balonlu Sakız” lezzetiyle bir kez daha kalpleri tam 12’den vuruyor

Uzun ve büyük şerit sakızları ile lezzeti ve ferahlığı doyasıya yaşatan Vivident Storming ailesine yepyeni bir çeşit eklendi.

PDF İndir