We are a Top Employer!

Perfetti Van Melle Türkiye 5. kez Avrupa’nın en iyi işverenleri sertifikasını aldı!

PDF İndir

Chupa Chups “Bitmeyen Eğlence” reklam filmi yayında!

Dünyanın ikinci büyük şekerleme ve sakız firması Perfetti Van Melle’nin, Türkiye lolipop pazarının lider markası Chupa Chups*, “Bitmeyen Eğlence” konseptli reklam filmini yayınladı. Lolipopun mucidi Chupa Chups, geniş ürün gamıyla gençlerin ve yetişkinlerin tercihi olurken, herkesi hayatın her anında kendi eğlence ortamını yaratabilmeye teşvik ediyor.

PDF İndir

Yaşın kaç olursa olsun, eğlence seninle olsun - MediaCat

Chupa Chups’un Türkiye’de çekilen ilk reklamının detaylarını markanın pazarlama müdürü Gülçin Günlü anlatıyor.


https://mediacat.com/

PDF İndir

Perfetti Van Melle Sakız Markası Satın Alma İşlemini Tamamladı

Perfetti Van Melle Sakız Markası Satın Alma İşlemini Tamamladı

PDF İndir

Vivident 45’ şimdi şişe ambalajında!

Türkiye’nin en çok tercih edilen 1 numaralı şeker içermeyen sakızı Vivident 45’, günün her anında her yerde yanınızda olacak yeni çeşitleriyle büyüyor. Türkiye’nin ilk uzun süre ferahlık sunan sakızı Vivident, 45 dakika boyunca kesintisiz ferahlık sağladığı kanıtlanan ‘Vivident 45 Dakika’ kolay taşınan cüzdan ambalajından sonra pratik şişe ambalajını da tüketicileriyle buluşturuyor.

PDF İndir

Vivident Uzuuuuuuuun Süreli Kesintisiz Ferahlık Dolu Vivident 45’ reklam filmiyle yayında!

Türkiye’nin en çok tercih edilen, bir numaralı şeker içermeyen sakızı Vivident 45’, aynı zamanda Türkiye’nin uzun süre ferahlık sunan ilk sakızı unvanına sahip. Vivident 45’, yeni reklam filmini yayınladı! Reklam filmi, ürünün kanıtlanmış etkisi olan 45’ dakika boyunca kesintisiz ferahlık hissini ekranlara taşıyor.

PDF İndir

Big Babol Fantastic World Ailesi Sevimli Dinozor Yumurtaları ile Büyüyor!

Dünya’nın ikinci büyük şekerleme firması olan Perfetti Van Melle’nin, Türkiye’de lider balonlu sakız markası Big Babol, bu kez dinozor yumurtalarıyla fantastik bir dünyanın kapılarını açıyor.

PDF İndir

Big Babol’un “Kocaman Eğlence” dolu yeni reklam filmi yayında!

Dünya’nın ikinci büyük şekerleme ve sakız firması Perfetti Van Melle’nin, Türkiye’de lider balonlu sakız markası Big Babol, herkese “Kocaman Eğlence” sunan yeni ürünleri ve iletişim kampanyasıyla tüketicileriyle buluşmayı sürdürüyor.

PDF İndir

BIG BABOL İLE KOCAMAN EĞLENCE

Perfetti Van Melle Türkiye’nin balonlu sakızı Big Babol, renkli ürünleriyle herkesi ‘’Kocaman Eğlence’’ye davet ediyor. Sakız çiğnemeyi kocaman bir eğlenceye dönüştüren Big Babol, şimdi televizyon ekranlarında!

PDF İndir

Perfetti Van Melle, Mondelez International'ın Kuzey Amerika ve Avrupa'daki Sakız İşletmesini Satın Almak Üzere Anlaştı

LÜKSEMBURG/ AMSTERDAM, 19 Aralık 2022 – C+F Confectionery and Foods S.A. ve Perfetti Van Melle Grup, Perfetti Van Melle'nin Mondelez International'ın Amerika Birleşik Devletleri, Kanada ve Avrupa'daki gelişmiş pazar sakızları işletmesini satın almak için kesin anlaşmalar yaptığını duyurdu.

PDF İndir

Sakız Dünyasında Devrim Yaratan Bir Yenilik: Vivident Insta White

Türkiye’nin yenilikçi markası Vivident, sakız dünyasını yeni bir teknolojiyle tanıştırıyor. Vivident Insta White’ın sahip olduğu Blue System teknolojisi sayesinde, anında beyaz gülüşler sizi bekliyor.

PDF İndir

Mentos Kolayla Buluşursa Ne Olur? Mentos Fresh Kola olur!

Perfetti Van Melle’nin şeker kategorisindeki güçlü markası Mentos, Stick çeşitlerine yepyeni bir lezzet daha ekledi. Tüm dünyada konuşulan popüler ikili Mentos ve Kola, tek pakette buluştu! Ağız sulandıran bu birliktelik, her bir drajede lezzet patlaması yaşatacak.

PDF İndir

Mentos Sakız ferahlığı artık Türkiye’de!

Perfetti Van Melle’nin şeker kategorisindeki güçlü markası Mentos’un artık sakızı da var! Mentos Sakız’ın ferahlatan içi sıvı dolgulu drajesi, özel kıvrımlı şişesinde tüketicisiyle buluşuyor. Türkiye’nin yeni sakız markası Mentos, geniş ürün yelpazesiyle tüketicilere ve sakız pazarına ferahlık getirecek.

PDF İndir

Mentos Sakız ferahlığı artık Türkiye’de!

Perfetti Van Melle’nin şeker kategorisindeki güçlü markası Mentos’un artık sakızı da var. Mentos Sakız’ın ferahlatan içi sıvı dolgulu drajesi, özel kıvrımlı şişesinde tüketicisiyle buluşuyor. Türkiye’nin yeni sakız markası Mentos, geniş ürün yelpazesiyle tüketicilere sunduğu ferahlık konseptini ekranlara taşıdığı reklam filmiyle vurguluyor.

PDF İndir

Perfetti Van Melle bilim temelli hedeflere katılıyor

Perfetti Van Melle bilim temelli hedeflere katılıyor.

PDF İndir

Yeni Vivident Air Action’la Rahatlatan Ferahlık

Türkiye’nin yenilikçi sakız markası Vivident, geniş ürün yelpazesine bir yenisini daha ekleyerek, Türkiye’nin ilk “rahatlatan ferahlık” sunan sakızı Vivident Air Action’ı tüketicisiyle buluşturuyor.

PDF İndir

Tüm dünyada konuşulan popüler ikili Mentos ve Kola Şimdi Tek Pakette!

Perfetti Van Melle’nin şeker kategorisindeki güçlü markası Mentos, Stick çeşitlerine yepyeni bir lezzet daha ekledi. Tüm dünyada konuşulan popüler ikili Mentos ve Kola, tek pakette buluştu! Ağız sulandıran bu birliktelik, her bir drajede lezzet patlaması yaşatacak.

PDF İndir

BIG BABOL MAGIC CUBES SİHİRLİ KÜPLERLE KOCAMAN EĞLENCE

Perfetti Van Melle Türkiye’nin efsane balonlu sakızı Big Babol, “Magic Cubes” ile kocaman balonların kocaman eğlencesine herkesi davet ediyor. Sakız çiğnemeyi sihirli kocaman bir eğlenceye dönüştüren “Big Babol Magic Cubes” mavi, pembe ve sarı renkteki küp sakızları karıştırıp yeni renkler yaratarak eğlencenin rengini değiştiriyor.

PDF İndir

Müzikli Lolipop Keyfine Yeni Bir Tat

Dünyada ve Türkiye’de her yaştan milyonların severek tükettiği, Perfetti Van Melle’nin ikonik lolipop markası Chupa Chups, düdüklü şeker Melody Pops ailesini genişletti. Çok sevilen Melody Pops Çilek’ten sonra, şimdi de Melody Pops Kola’yı lolipop severlerin beğenisine sundu.

PDF İndir

Mentos Defensive Clean Breath, Çinko + C Vitaminli!

Mentos, Clean Breath serisini 2017 yılında tüketiciyle buluşturdu. 2017 yılından itibaren giderek büyüyen Mentos Clean Breath serisi, şimdi yeni üyesi Mentos Defensive Clean Breath Çinko + C vitaminli ürünü tüketiciyle buluştu!

PDF İndir

Türkiye’de ilk ve tek: ‘2 saat TEMİZ NEFES’: Mentos Clean Breath, Ferahlığı Hisset!

Mentos, Türkiye’de ilk ve tek ‘2 saat temiz nefes’ sunan serisini, 2017 yılında tüketiciyle buluşturdu. 2017 yılından beri giderek büyüyen Mentos Clean Breath serisi, şimdi televizyon ekranlarında!

PDF İndir

Türkiye’nin ilk ve tek vitamin içeren sakızı: VİVİDENT FULL VİTAMİN

Yenilikçi ürünleriyle tüketicisinin vazgeçilmezi olan Vivident, “ilk”lerine bir yenisini daha ekledi. Sağlıklı kalmanın öneminin daha da arttığı pandemi günlerinde, Vivident, Türkiye’nin ilk ve tek vitamin içerikli sakızı “VİVİDENT Full Vitamin”i tüketicisiyle buluşturuyor.

PDF İndir

Mentos Şimdi Tam Paylaşmalık!

Perfetti Van Melle Türkiye’nin çiğnenebilir şeker kategorisindeki lider markası Mentos, yeni büyük paketi “Mentos Bag” ile meyve lezzetini katlıyor!

PDF İndir

Türkiye’nin ilk ve tek vitamin içeren sakızı: VİVİDENT FULL VİTAMİN

Yenilikçi ürünleriyle tüketicisinin vazgeçilmezi olan Vivident, “ilk”lerine bir yenisini daha ekledi. Vivident, sağlıklı kalmanın öneminin daha da arttığı pandemi günlerinde, Türkiye’nin ilk ve tek vitamin içerikli sakızı “VİVİDENT Full Vitamin”i tüketicisiyle buluşturuyor.

PDF İndir

Vivident’in Renkleri Şimdi Mekanlarımızı Süslüyor

Uzun zamandır devam eden pandemi süreciyle birlikte artık hepimiz daha çok evlerimizde vakit geçiriyoruz. Kimimiz bu durumdan şikayet ederken kimimiz de evimizin değerini daha çok anladık.

PDF İndir

Vivident’in Renkleri Tarzınızı Yansıtıyor

Hayatımızın her alanında var olan mavi ve yeşil tonları 2021 yılında da önemini koruyacak. Mavi renk bizleri ferahlığa davet ederken, yeşil renk ise doğanın ritmiyle tazeliyor.

PDF İndir

Yeni Normalde Ferah Rotalara Yolculuk Zamanı

Yeni dünya düzeninde tatil anlayışı da yeniden tanımlanıyor. Pandemi süreciyle birlikte hayatımızda birinci sıraya yerleşen Vivident’in de maske altında sağladığı “nefes tazeleme” ve “ferahlık” hissi ihtiyacı, doğayla iç içe rotaları daha fazla tercih etmemize olanak sağlıyor.

PDF İndir

Mentos Clean Breath’ten iki yeni ferahlatıcı tat: Orman Meyveleri ve Limon&Melisa

Perfetti Van Melle’nin şeker kategorisindeki güçlü markası Mentos, Türkiye’de bir ilk ve tek olarak 2 saat ferahlık sunan Clean Breath serisine, Nane ve Yoğun Nane’den sonra, Limon&Melisa ve Orman Meyvesi tatlarını da ekledi!

PDF İndir

Vivident ile sen de değiş, anında ferahla!

Vivident’in pandemi süreciyle başlayan yeni normali ve buna bağlı olarak gerçekleşen değişimi vurguladığı reklam filmi izleyiciyle buluştu.

PDF İndir

Mentos drajelerinin üstünde konuşturan eğlence

Mentos drajelerinin üstünde konuşturan eğlence Eylül ayında raflarla buluşan Mentos “Bu Mu? Şu Mu?” ürünleri, tüketicisine farklı bir konsept sunarak eğlenceli dakikalar yaşatıyor. Mentos’un meyve ve naneli ürünlerinde yer alan baskılı drajeler, laf lafı açsın isteyenlere, günlük hayatın içinden 35 adet farklı konu getiriyor.

PDF İndir

Maske altında da ferahlığın en üst noktası

Hayatımıza “yeni dünya düzeni” kavramının girdiği bugünlerde tüm sosyalleşme ve yaşam biçimlerimizde de değişimler oldu. Mentos 2H Clean Breath, kolay taşınabilir kutusunda ‘nane’ ve ‘yoğun nane’ aromalı seçenekleriyle maskenin altında 2 saat boyunca nefesinizi ferahlatmaya yardımcı oluyor.

PDF İndir

2 Saat Süren Nane Ferahlığı Yanınızda

Mentos 2 Saat Clean Breath, kolay taşınabilir kutusunda ‘nane’ ve ‘yoğun nane’ aromalı seçenekleriyle 2 saat boyunca nefesinize rahatlama ve ferahlık getiriyor.

PDF İndir

Vivident ile özgüven tazeleme zamanı

Tüketicinin gözünde trendleri belirleyen, yenilikçi ve modern bir marka olarak kabul gören Vivident 2020 yılına yenilenerek başladı. Tüm konseptini ve stratejisini yenileyen Vivident, yeni konumlandırmasını dinamik, enerjik ve ilham veren bir söylem üzerine kurdu. Markanın yeni mesajı “Çiğne, Gülümse, Özgüvenini Tazele!” oldu.

PDF İndir

Vivident Çiğne, Gülümse, Özgüvenini Tazele

Vivident markasının yeniden konumlandırması kapsamında yenilenen iletişim stratejisi, logo ve ambalajlarının lansmanının yapıldığı reklam filmi izleyicilerle buluştu.

PDF İndir

Benden Sana bi’ Mentos YOU!

Mentos, yeni arkadaşlıklar üzerine kurduğu eğlenceli “iletişim dili”ni, yepyeni bir konsept ile paketlerin üzerine taşıyor. Paketlerindeki birbirinden farklı mesajlar ile iletişim kurmaya yardımcı olan Mentos YOU’nun reklam filmi TV ekranlarında ve dijital platformlarda yayınlanmaya başladı.

PDF İndir

Yaz aylarının tadına doyamayanlara Vivident Tropical

Yaz aylarının tadına doyamayanlara Vivident Tropical

PDF İndir

Chupa Chups, MotoGP’de Jorge Lorenzo’nun yanında!

Dünyanın en sevilen lolipop markası Chupa Chups, motosiklete eğlence katarak İspanyol motosiklet şampiyonu Jorge Lorenzo ile yirmi yıllık geçmişe dayanan sponsorluk anlaşmasını yeniledi.

PDF İndir

Mentos, iletişim kurmanın yollarını anlatıyor!

Mentos’un, 2016 yılından bu yana sahiplendiği “Arkadaş edinmek için ufak bi’ yardımcı” konumlandırmasını destekleyen yeni kampanyası “Mentos WiFi” TV ekranlarında ve dijital platformlarda yayında.

PDF İndir

Amerikalılar’a sakız çiğnetip rekor kırdı!

Perfetti Van Melle Türkiye, İstanbul’daki fabrikasından ABD’ye gerçekleştirdiği sakız ihracatını son 2 yılda yüzde 50 oranında artırdı. Şirketin ihracatı 466 milyon TL’yi buldu.

PDF İndir

Şubat 2017

22. İnsan Kaynakları Zirvesi’nde ¨En İyi Tasarımlı İlan” ödülünü “Career Kitchen YoungTalent Programı” ile Perfetti Van Melle Türkiye Kazandı!

PDF İndir

İK’nın Temelinde Çalışan Bağlılığı Olmalı

İK’nın Temelinde Çalışan Bağlılığı Olmalı

PDF İndir

CC-Crazy Dips

Yeni Yılın En Çıldırtan Şekeri

PDF İndir

KÜÇÜK PRENS’İN MASALSI YOLCULUĞU CHUPA CHUPS PAKETLERİNE TAŞINIYOR...

KÜÇÜK PRENS’İN MASALSI YOLCULUĞU CHUPA CHUPS PAKETLERİNE TAŞINIYOR...

PDF İndir

Chupa Chups’la Define Avı’na Var Mısın?

Chupa Chups’la Define Avı’na Var Mısın?

PDF İndir

GEÇEN YILI BÜYÜK BİR BAŞARI İLE KAPATAN PERFETTI VAN MELLE TÜRKİYE, 2016 HEDEFİNİ DAHA DA BÜYÜTTÜ.

GEÇEN YILI BÜYÜK BİR BAŞARI İLE KAPATAN PERFETTI VAN MELLE TÜRKİYE, 2016 HEDEFİNİ DAHA DA BÜYÜTTÜ.

PDF İndir

Vivident Ferahlığı Tüm Şeffaflığıyla Karşınızda

VİVİDENT ACTIVE FERAHLIĞI, MAVİ ŞERİTLİ DRAJELERİYLE YENİ “ŞEFFAF KUTUDA”

PDF İndir

VİVİDENT’TEN SPORA DEV YATIRIM

VİVİDENT BASKETBOL SÜPER LİGİ’NİN “GÜLÜMSETEN RESMİ SPONSORU” OLDU!

PDF İndir

BASKETBOLUN YILDIZLARI YEPYENİ VİVİDENT “FRESH SHOT” PAKETLERİNDE!

BASKETBOLUN YILDIZ OYUNCULARININ YER ALDIĞI VİVİDENT “FRESH SHOT” PAKETLERİ HEM FERAHLATIYOR HEM DE EĞLENDİRİYOR!

PDF İndir

‘Balonlu Sakız’ Lezzetiyle Yepyeni Bir Vivident Storming

‘Balonlu Sakız’ Lezzetiyle Yepyeni Bir Vivident Storming

PDF İndir