Kişiliklerimizin birbiriyle uyuşup uyuşmadığına bakalım

Gelin ve bizi neyin farklı kıldığını keşfedin. Perfetti Van Melle'de kariyer sahibi olarak potansiyelinizi gerçekleştirin!

Mevcut açık pozisyonları görmek için İş Başvuruları Sitemizi ziyaret edin.

İnsan Kaynakları

Perfetti Van Melle'de potansiyelinizi açığa çıkarın

Nerede ve ne yapıyor olursanız olun, sizin için bekleyen heyecan verici fırsatlarımız var.

Perfetti Van Melle olarak sizlere dünya genelindeki çok sayıda ofis ve fabrikalarımızdan birinde çok çeşitli kariyer hedefleri sunuyoruz.

Kariyer fırsatlarımız ve en son gelişmeler hakkında bilgi edinmek ve çalışanlarımızla iletişime geçmek için LinkedIn aracılığıyla bizimle iletişime geçin.

Bizi LinkedIn'de takip edin

Karşı konulamaz unsurlarımızı keşfedin...

Dünyanın her yerinden çalışanlarımıza, Perfetti Van Melle'yi onlar için karşı konulamaz kılan unsurlar hakkındaki fikirlerini sorduk. Dünya genelinde çalışanlarımızın en beğendiği ve takdir ettiği dört bileşenimize bir göz atın (Universum - Perfetti Van Melle kurum içi anketi 2016)

Güçlendirici
Eğlenceli
Yenilikçi
Dinamik

Perfetti Van Melle Türkiye İnsan Kaynakları

Perfetti Van Melle Türkiye; güvenilirliği, dinamizmi, kalite yönetimi ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla sürekli gelişmeyi hedefleyen öncü bir şirkettir. Yoğun rekabetin yaşandığı sakız ve şekerleme sektöründe bizi zirveye taşıyan en önemli değerimiz çalışanlarımızdır. İnsan Kaynakları Yönetimi; şirket kültürü ve ana değerleri çerçevesinde, tüm çalışanların katılımını sağlayan, işbirliğine ve sürekli iyileştirmeye dayalı bir sistem oluşturmayı ve PERFETTI VAN MELLE çalışanlarının profesyonel ve kişisel gelişimlerini desteklemeyi amaçlamaktadır.

İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları Politikamız

Perfetti Van Melle Türkiye İnsan Kaynakları olarak; görevimiz:

Şirket stratejilerinin gerçekleştirilmesinde ve başarıyı yakalamamızda en önemli kaynağımız olduğuna inandığımız çalışanlarımıza yönelik insan kaynakları uygulamalarımızı çağın gerekleri doğrultusunda sürekli geliştirerek, İnsan Kaynakları stratejimizin, şirket hedef, politika, ve stratejileriyle sürekli bir uyum içerisinde olmasını ve İnsan Kaynaklarının etkin ve verimli şekilde kullanılmasını sağlamaktır.

İnsan Kaynakları Uygulamaları

Perfetti Van Melle İnsan Kaynakları olarak genel sorumluluk alanlarımız arasında İnsan Kaynakları Stratejisinin oluşturulması, İşe alım Sürecinin Yönetilmesi, Eğitim ve Geliştirme, Performans Değerlendirme, Ücret Yönetimi, Öneri ve İyileştirme, İletişim ve Motivasyon çalışmaları yer almaktadır.

İşe Alım

Perfetti Van Melle’de eleman seçme yerleştirme sürecinin amacı, oluşan insan kaynağı ihtiyaçlarını organizasyonun vizyonu, misyonu ve değerleri ile kurum kültürüne en uygun aday ile doldurmaktır. İşe alım süreci İnsan Kaynakları’nın öncülüğünde yürütülen çok aşamalı ve yetkinlik bazlı mülakatlarla desteklenen bir süreçtir.

Performans Yönetimi

Perfetti Van Melle performans ve hedef değerlendirmesi global ortak performans değerlendirme programı Success Factors sistemi ile adil objektif standartlar gözetilerek yapılmaktadır.

 

Operasyon çalışanlarımızın performans ve hedef değerlendirmeleri Perfetti Van Melle Türkiye operasyon verimliliği ve sürekli iyileştirme projeleri üzerine kurgulanmış şeffaf “online” sistem üzerinden yapılmaktadır.

Eğitim Yönetimi

Perfetti Van Melle çalışanların sürekli eğitim ve gelişimine uzun soluklu eğitim programları ve akademiler ile destek olmaktadır.

Careerkitchen Leadership Academy

Bilgi Üniversitesi işbirliği içerisinde yürütülen eğitim programı yöneticiler için planlanmış olup, PVM Yetkinlikleri çerçevesinde oluşturulmuştur.

Careerkitchen Leadership Academy

Satış Okulu

Bilgi Üniversitesi işbirliği ile oluşturulan eğitim programı, PVM yetkinlikleri çerçevesinde ünvan seviyelerine göre satış çalışanları için farklı gruplarda uzun soluklu gerçekleştirilmektedir. Bu eğitim programının yine öne çıkan başlıkları Satış Koçluğu ile Liderlik, İlişki Yönetimi, Üründen Müşteriye, Değişim Yönetimi gibi eğitim modülleridir.

Satış Okulu

Formen Liderlik Akademisi

Operasyon seviyesindeki çalışanlarımızın ilk yöneticileri olan Formenler için dizayn edilmiş uzun soluklu bir eğitim programıdır.

Formen Liderlik Akademisi

Career Kitchen Professional

Bilgi Üniversitesi işbirliği ile oluşturulan bir yıla yayılmış uzun soluklu eğitim programıdır. PVM yetkinlikleri çerçevesinde oluşturulan bu eğitim programı ile uzman seviyesindeki çalışanlarımız ekonomiyi anlama, nesiller arası iletişim, oyunlarla PVM yetkinliklerini keşfetme, başkaları ile iletişim modüllerini tamamlamaktadır.

Formen Liderlik Akademisi

Career Kitchen e-akademi

Career Kitchen e-akademi projesi, eğitim ve gelişimi sürekli kılmayı hedeflemektedir. Şirketimize özel içerik eğitimlerinin yanısıra mevzuat, kişisel ve mesleki gelişim eğitimlerinin bulunduğu portala cep telefonu, tablet ve bilgisayardan ulaşılmaktadır.

Career Kitchen e-akademi
Ücret ve Diğer Haklar

“Perfetti Van Melle Türkiye ailesi olarak, çalışanlarımızın kendilerine değer verildiğini hissetmelerinin ve motive edilmelerinin önemli olduğuna inanıyoruz; adil bir ücret paketinin çalışanlarımız için büyük bir motivasyon kaynağı olduğunu biliyoruz. Ücretlendirme ve Yan Haklar politikamız, şirketimiz hedeflerine ulaşması için gerekli yetkinliklere sahip yetenekleri çekmek, bağlılıklarını sağlamak ve çalışanlarına görev ve sorumluluklarıyla uyumlu bir ücretlendirme yapısı yürütmektir.

 

Çalışanlarımıza sunmuş olduğumuz olanakların güncelliğini kontrol etmek ve piyasadaki konumumuzu görmek amacıyla her yıl piyasa ücret araştırmalarına katılır, ekonomik göstergeler doğrultusunda gözden geçiririz.

 

Esnek Yan Hak uygulamamız ile çalışanlarımızın bireysel isteklerine ve gelişim ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde yan hak paketlerini kendilerinin oluşturmasına olanak tanıyoruz.”

İş Başvuruları

Perfetti Van Melle Türkiye’de yeni takım arkadaşlarımızın seçim süreci İnsan Kaynakları tarafından yürütülmektedir. Perfetti Van Melle’de doğacak iş fırsatlarını global işe alım portalımızdan ve web sitemizden takip edebilirsiniz.

İş ilanları için tıklayınız.

Staj Olanakları
Satış Okulu

Perfetti Van Melle Türkiye, Career Kitchen genç yetenek programı ile üniversitede edinilen teorik bilgilerin iş hayatında nasıl hayat bulduğunu tanıklık etmek için tasarlanmış bir gelişim atölyesidir. Daha fazla bilgi için pvmlive.com adresini ziyaret edebilirsiniz