80 yılı aşkın süredir dünyanın dört bir yanından insanlar Mentos’la ferahlıyor.

Amerika’dan Japonya’ya kadar yüzden fazla ülkede fanatikleri olan Mentos, özellikle rulo ambalajında ve çiğnenebilir draje formatında şekerlemelerle 1932 yılından bu yana sevilerek tüketiliyor.

Türkiye’de 1992’den beri raflarda yerini alan Mentos; Nane, Karışık Meyve, Çilek, Rainbow, Fanta ve Kola çeşitleriyle gibi rulo ambalaj çeşitlerinin yanı sıra mini ambalajıyla da Mentos severlerle buluştu ve karşı konulmaz ferahlığın değişmez adresi oldu.

Mentos www.mentos.com.tr
Mentos

Mentos CleanBreath 2 saat ferah nefes!

Çiğnenen draje formuyla tüm dünyada ikon haline gelen Mentos’un nefes tazeleyen CleanBreath serisi, nane, yoğun nane, limon, orman meyvesi, portakal ve vişne lezzetleriyle 2 saat boyunca ferah bir nefes vaat ediyor. Kolay taşınabilen çeşitleriyle de ferahlığı ceplere, çantalara taşıyan CleanBreath serisi her ortamda yanınızda!

Yeni dünya düzeniyle birlikte değişen gündelik yaşam koşulları arasında ihtiyaç duyduğunuz tazelenmeyi ve ferahlamayı sağlayan şekersiz ve glutensiz Mentos CleanBreath, 2 saat boyunca temiz bir nefes alarak, nerede olursanız olun ferahlamanıza yardımcı olacak.