80 yılı aşkın süredir dünyanın dört bir yanından insanlar Mentos’la ferahlıyor.

Amerika’dan Japonya’ya kadar yüzden fazla ülkede fanatikleri olan Mentos, özellikle rulo ambalajında ve çiğnenebilir draje formatında şekerlemelerle 1932 yılından bu yana sevilerek tüketiliyor.

Türkiye’de 1992’den beri raflarda yerini alan Mentos; Nane, Karışık Meyve, Çilek, ve Rainbow çeşitleriyle gibi rulo ambalaj çeşitlerinin yanı sıra mini ve poşet ambalajlarıyla da Mentos severlerle buluştu ve karşı konulmaz ferahlığın değişmez adresi oldu.

Mentos www.mentos.com.tr
Mentos

Mentos Şimdi Tam Paylaşmalık!

Eğlencenin ve lezzetin her zamankinden daha çok paylaşıldığı şu günlerde, Mentos da “tam paylaşmalık” yeni lezzet paketi “Mentos Bag” ile, birlikte vakit geçirmenin tadını katlıyor.

Çilek, ahududu ve portakal drajelerini bir araya getirerek evlerde meyve şöleni yaşatacak Mentos Bag, 1992’den beri Türk tüketicisine yenilikler sunan Mentos’un 100 gramlık büyük ambalaj seçeneği olarak öne çıkıyor.

Mentos CleanBreath 2 saat ferah nefes!

Çiğnenen draje formuyla tüm dünyada ikon haline gelen Mentos’un nefes tazeleyen CleanBreath serisi, nane, yoğun nane, limon ve orman meyvesi aromalı seçenekleri ile 2 saat boyunca ferah bir nefes vaat ediyor. Kolay taşınabilen çeşitleriyle de ferahlığı ceplere, çantalara taşıyan CleanBreath serisi her ortamda yanınızda!

Yeni dünya düzeniyle birlikte değişen gündelik yaşam koşulları arasında ihtiyaç duyduğunuz tazelenmeyi ve ferahlamayı sağlayan şekersiz ve glutensiz Mentos CleanBreath, 2 saat boyunca temiz bir nefes alarak, nerede olursanız olun ferahlamanıza yardımcı olacak.