Meslek Lisesi Koçluk Programı

Meslek Lisesi Koçluk Programı

Özel Sektör Gönüllüleri Derneği(ÖSGD) Meslek Lisesi Koçları Programı, Mart 2013'te Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü ile imzalanan bir protokol ile hayata geçmiştir. ÖSGD'ye üye olan 45 şirketin katılım gösterdiği programda meslek lisesi öğrencilerinin kişisel ve profesyonel gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla 2013’den bu yana yaklaşık 900 gönüllü, iki günlük Koçluk Becerileri ve Uygulama Modülleri Eğitimi’ni  tamamlayarak programı uygulamaya başlamıştır.

 

Perfetti Van Melle Türkiye olarak 2013 yılından bu yana bu sosyal sorumluluk projesi içinde yer almaktayız.

Firmamızda gönüllü olarak koçluk yapan çalışanlarımızın koçluk bilgilerini geliştirmelerine büyük katkı sağlamanın yanında hem eğlenceli hem de öğretici bir sosyal sorumluluk projesi olmuştur.

Devamı...
Benim İstanbulum

Benim İstanbulum Esenyurt Bilge

Benim İstanbulum Esenyurt Bölge’sinde bulunan Tamer Özyurt, Sebahattin Zaim ve Prof. Dr. Ömer Dinçer İlkokullarında 3. Sınıfta okuyan 250 öğrenciye yönelik bir Sosyal Sorumluluk Projesidir.

Perfetti Van Melle Türkiye olarak bu okullarda görev alan ve kendilerini öğrencilerinin eğitimine ve gelişimine adamış çok değerli ve idealist öğretmenlerimizle beraber İstanbul’a ait tarihi miraslarla yeni tanışan tüm minik öğrencilerimize destek olmaya çalışıyoruz.

“Benim İstanbul’um” projesinin “Yıldız Çocuklar” ismini verdiğimiz minik öğrencileri, yapılacak tüm bu gezi faaliyetleri sonunda çeşitli atölye çalışmaları ve sınıf içi etkinliklerle beraber öğrendiklerini pekiştirecek ve Esenyurt bölgesinin çok çok uzaklarındaki o İstanbul artık onların da İstanbul’u olacak.

Devamı...
Kızlar Sahada

Kızlar Sahada

“Kızlar Sahada” Türkiye’nin alanında en yüksek katılımla gerçekleşen ve gelenekselleşmiş ilk özel kadınlar futbol turnuvasıdır. Etkinlik kapsamında elde edilen gelirlerin tamamı AÇEV ve İTÜ Vakfı’na bağışlanmaktadır.

Perfetti Van Melle Türkiye olarak, 2 yıldır bu sosyal sorumluluk projesinin içerisinde yer alıyoruz. Turnuvayı ise 2 yıl üst üste “Kızlar Sahada Finalisti (2.si) olarak tamamladık.

Takım ruhumuzu sahaya yansıtarak, hem eğlenip hem de sosyal sorumluluk adına bir katkıda bulunduğumuzu hissederek kazandığımız bu başarı için takımımızdaki tüm kızlara teşekkür ederiz!

Devamı...