İnovasyon

Yeni ürün, yeni aroma, yeni paket ya da yeni ürün konseptleri sunarak tüketicilerimizi şaşırtmak ve hayatlarına “tatlı” anlar katmak istiyoruz.

Üretim

Mentos NOWmints

2013 yılında lansmanı yapılan NOWmints, Mentos markasının tatlandırıcılı tablet şeker kategorisinde gerçekleştirdiği başarılı bir inovasyonun ürünüdür. Bu yeni üretim teknolojisi sayesinde NOWmints tabletleri tüketildiği zaman keyif veren pürüzsüz bir yüzeye sahip oldu.

Tat

Xylitol ile güçlendirilmiş formülüyle şeker içermeyen NOWmints, Nane, Okaliptüs, Çilek ve Portakal aromalı çeşitleri ile tüketicilere yoğun bir ferahlık hissi sağlıyor.

Mentos NOWmints

Paket

Mentos NOWmints, tüketicilere sunulduğu metal kutusu ile şıklığın ve ayrıcalığın vazgeçilmez sembolü haline geldi. Mentos tarafından geliştirilen bu yeni ambalaj, şık tasarımının yanı sıra kolay taşınabilir ve açılır-kapanır özellikleriyle de ön plana çıkıyor.

https://www.mentos.com.tr/
Mentos 45

Vivident 45 Dakika

En az 45 dakika süren kesintisiz ferahlık!

Son teknoloji ile geliştirilen özel formülü sayesinde en az 45 dakikalık kesintisiz ferahlık vaad ediyor.

Tat

Bağımsız kuruluşlarca da bilimsel olarak test edilip doğrulanan uzun süren bu ferahlık; formülündeki özel hammaddelerden gelmektedir. Nane aromalı uzun şerit ve draje olmak üzere iki farklı çeşidi bulunmaktadır.

Paket

Uzun şerit formuyla zarf ambalajda, draje formunda ise metal kutuda raflarda yerini almaktadır.

https://www.vivident.com.tr/
Mentos 45